Minęło trochę czasu od mojego ostatniego wpisu, ale czas mija szybko a ja go nie mam wcale :(

Gosia ma nowe ortezy, które mają chronić jej chore kolanka przy staniu. Ortezy te są krótkie i trzymają tylko nóżki, wcześniej Gosia miała ortezy które trzymały ją od stóp do bioder. Trochę więc nie zadowolona jest, że tak uczyć stania się musi bez pomocy, ale dzielnie ćwiczy stanie :)

Opanowaliśmy wrzody żołądka męczące przez 3 lata Gosię-nie ma po nich śladu :) Wrzody były na tle alergicznym. Oczywiście dieta Gosi jest specyficzna jada:

Króliki, kaczki, gęsinę, oliwy z oliwek i olej lniany, maliny,jaja przepiórcze, syrop z agawy i dużo warzyw, banany, kaszę jaglaną itd.

Po takim jedzeniu Gosia ma siłę za 3, od rana do nocy fika koziołki :)

Prawie się skończyło rozliczenie darowizn od Was Kochani z 1%-uzbieraliśmy tyle co rok wcześniej-starczy na bieżące potrzeby i lekarstwa na dłuższy czas-DZIĘKUJĘ WAM !!!!!!

Obok zdjęcia Gosi z ćwiczenia stania :)

Dużo z Was pyta mnie co z Allegro-czy nie wystawiamy już aukcji charytatywnych. Otóż Allegro stworzyła nowy portal aukcyjny charytatywni.allegro.pl i kazała tam przenieść wszystkie charytatywne aukcję. Niestety to porażka, nie można wystawić większej liczby sztuk, a jedynie pojedyncze aukcję na dodatek tylko w opcji licytacja. Było dobrze-naprawdę wiele ludzi pomagało :( Oczywiście dalej mamy wystawione aukcję na charytatywni.allegro.pl-może się rozkręci. Obok  jest odsyłacz do naszych "nowych"aukcji :)

 

 

 

 

Licznik odwiedzin